• en
 • pl
 • HOW IT WORKS

  Stworzenie świetnych nart to skomplikowana sztuka. Ich dobór i zamówienie to tylko kilka prostych kroków. Przechodzimy przez nie wspólnie, doradzając Ci na każdym etapie.

  Krok 1
  Wywiad

  Ustalamy do czego i jakich nart potrzebujesz. Podaj nam swój wzrost i wagę, porozmawiajmy o Twoich umiejętnościach i preferencjach – jeździsz po trasie, czy poza nią, skrętem długim czy krótkim, szybko czy spokojnie? Podziel się z nami wszystkim, co ma dla Ciebie znaczenie w jeździe na nartach. Dobierzemy model i jego najlepszą konfigurację dla Ciebie.

  Sztywność każdych nart dobieramy indywidualnie do Klienta, jego warunków i preferencji.

  Krok 2
  Wygląd

  Decydujesz, jak będą wyglądały Twoje narty. W każdym modelu do wyboru są trzy podstawowe wykończenia drewniane, oraz gama fornirów opcjonalnych i różne kolory napisów. Chcesz, by narty były oznaczone Twoim imieniem? Pragniesz dodać logo swojej firmy? Masz własny projekt graficzny do naniesienia na drewniany top narty? A może myślisz o własnej kombinacji drewna, ułożonej techniką intarsji we wzór artystyczny?

  Nie ma problemu. Wykonaliśmy już wiele niestandardowych projektów. Twój może być kolejny.

  Krok 3
  Akcesoria

  Wychodząc z Monck Custom, otrzymujesz wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia jazdy na swoich nartach. Wszystkie modele sprzedajemy w komplecie z oryginalnym pokrowcem i rzepami Monck Custom, a modele trasowe dodatkowo z zamontowanymi, dopasowanymi do buta, oraz ustawionymi do Twoich parametrów wiązaniami VIST Monck Custom. Do modeli skitour i freeride oferujemy szeroką gamę wiązań ATK i Marker w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  Nasze nowe narty są zawsze w 100% przygotowane serwisowo do jazdy: struktura na ślizgu i fabrycznie naostrzone krawędzie.

  Krok 4
  Zamówienie
  i produkcja

  Produkcję Twoich nart rozpoczynamy po potwierdzeniu wszystkich detali zamówienia i opłaceniu 50% jego wartości. Czas realizacji wynosi do 21 dni, w praktyce jednak zawsze staramy się dostarczyć Ci narty w krótszym terminie (ok. 10 dni).

  W przypadku zamówień szczególnie skomplikowanych, tj. np. z własnym projektem graficznym lub własną kombinacją drewna, czas realizacji ustalamy indywidualnie.

  W sytuacjach szczególnych oferujemy produkcję ekspresową, również ustalaną indywidualnie.

  Ceny opcji konstrukcyjnych i personalizacji

  Konstrukcja Carbonowa (TOUR 90) 300 zł
  Titanal w konstrukcji nart (narty trasowe + TOUR 90) 400 zł
  Niestandardowy rodzaj drewna na warstwie wierzchniej narty od 200 zł
  Personalizacja imienna: oznacz swoje narty dowolnym napisem 140 zł
  Jednokolorowy znak graficzny, np. logo firmy 140 zł
  Niestandardowy kolor napisów 260 zł
  Własny projekt graficzny: dowolny projekt naniesiony na drewnianą warstwę wierzchnią narty od 400 zł
  Własna kombinacja drewna ułożona we wzór artystyczny techniką intarsji od 800 zł
  Jako producent manufakturowy, w każdym sezonie wytwarzamy ograniczoną liczbę nart. Zastrzegamy sobie możliwość wyczerpania limitu produkcji przed zakończeniem sezonu narciarskiego 2018/19.