• en
 • pl
 • string(10) "65cd939f1d"

  AWARDS

  Zwycięzca testów NTN Snow&More

  Narty Monck Custom zdobywają sensacyjnie wysokie miejsca w testach magazynu NTN Snow&More. Już w pierwszym roku model CRUISE wygrał swoją kategorię Freeride do 110 mm szerokości pod butem, zostawiając za sobą największych i najbardziej doświadczonych producentów na świecie. Trasowy CUTTER także zachwycił testerów, plasując się w ścisłej czołówce kategorii Allmountain.

  Wyższość Monck Custom musieli uznać również producenci najszerszych nart, pokonanych w kategorii powyżej 110 mm przez model Monck FR.

  logo ISPO Brandnew

  Monck Custom finalistą Brandnew Award ISPO 2018

  ISPO to najważniejsze i największe targi sprzętu zimowego i sportowego na świecie. Od 2000 roku organizatorzy wyróżniają najbardziej obiecujące nowe firmy w branży sportowej. Dotychczasowi zwycięzcy, w tym GoPro, Naish Kites, Maloja, Nixon lub On, dziś kształtują rynek.

  W roku 2018 Monck Custom, jako jedyna firma z Polski, został ogłoszony finalistą ISPO Brandnew. Rozpiera nas duma!

  logo ISPO Brandnew

  Andrzej Bachleda-Curuś o nartach Monck Custom

  W samych superlatywach o nartach Monck Custom wypowiadał się także Andrzej Bachleda-Curuś, najbardziej utytułowany narciarz alpejski z Polski. Już w 2014 roku, powiedział o modelu SL RIPPER.

  Są doskonałe! Spełniają moje oczekiwania. Mają rocker, nieduży camber, są sprężyste, ułatwiają wejście w zakręt, mają duszę! Jestem dumny, że pojawiają się takiej jakości narty robione w Polsce. Liczę na to, że wkrótce znów będę mógł na nich jeździć.

  Andrzej Bachleda-Curuś

  najlepszy polski alpejczyk w historii, srebrny (1974) i brązowy (1970) medalista mistrzostw świata w kombinacji alpejskiej, dwukrotny olimpijczyk (1968, 1972).